Trișcariu Alexandru-Daniel

Profil câștigător StartUp4U

Absolvent al Facultătii de Interpretare artiscă din cadrul Universități Naționale de Muzică Bucuresti, Promotia 2013, în prezent masterand în cadrul aceleași facultăți, a fost implicat încă din copilărie în activităti artistice: spectacole, evenimente, turnee. Începând cu anul 2010, activitatea artistică a aplicantului a cunoscut o evoluție notabilă, acesta participând în calitate de artist, interpret saxofon, în cadrul a peste 400 de evenimente.

Profil StartUp

portalantreprenoriat.ro_Profil-StartUp4US.C. ICON SOUND & LIGHT S.R.L.

S.C. ICON SOUND & LIGHT S.R.L. este o companie de sonorizare ce activează in domeniul artistic.

 

portalantreprenoriat.ro_Cod-CAENCod CAEN principal și secundare

Codul CAEN principal 9002 – Activitati suport pentru interpretare artistica (spectacole).

Cod CAEN secundar 9001 – Activitati de interpretare artistica (spectacole).

 

portalantreprenoriat.ro_LocatieLocație, date de contact

ICON SOUND &LIGHT SRL

CUI : 34892168

Adresa: Str. Nucului, Nr. 6, Blv 101 sc 2 ap 41 București Sector 3

Telefon: 0756022518

Email: triscariualexandru@gmail.com

 

portalantreprenoriat.ro_ServiciiServicii oferite, produse oferite

Compania oferă servicii de sonorizare și lumini dedicate evenimentelor artistice. Compania are ca scop transformarea oricărui eveniment obișnuit într-unul spectaculos, de bună calitate și bun gust, și de a multumii clientii prin serviciile de sonorizare proferioniste oferite.

 

portalantreprenoriat.ro_Diferenta-pe-piataCum ne diferențiem pe piață

Compania prezintă pe piață tehnologi noi în domeniul sonorizării însoțite de oferte atractive.

 

 

portalantreprenoriat.ro_Cine-suntemCine suntem noi sau cine vrem să ajungem

Compania își dorește să ajungă în topul firmelor care își desfasoară activitatea în domeniul suportului tehnic pentru interpretare artistica/spectcole, în regiunea Bucuresti-Ilfov, Munincipiul Bucuresti, prin utilizarea noilor tehnologii performante.

 

portalantreprenoriat.ro_ViziuneViziune, misiune, valori

Compania își dorește să ajungă în topul firmelor care își desfasoară activitatea în domeniul suportului tehnic pentru interpretare artistica/spectcole, în regiunea Bucuresti-Ilfov, Munincipiul Bucuresti, prin utilizarea noilor tehnologii performante.

 

portalantreprenoriat.ro_EchipaPrezentare echipă, abilități echipă

Trișcariu Alexandru-Daniel – Artist instrumentist, absolvent al Universității Naționale de muzică București, cu experiență de 13 ani în domeniul spectacolelor și 6 ani în domeniul organizării de evenimente.

Facebook Google + Twitter Pinterest LinkedIn

Înapoi la Câștigători