Participarea la COMPETIȚIA DE AFACERI din cadrul proiectului “START UP 4 U”_POSDRU/176/3.1/S/149612

Stimaţi candidaţi,

Participarea la COMPETIȚIA PENTRU IDEI DE AFACERI din cadrul proiectului “START UP 4 U”_POSDRU/176/3.1/S/149612 se poate realiza începând din data de 25 mai 2015 ora 11:00 până pe data de 01 iunie 2015 ora 24:00, în doi pași:

1. Trebuie să accesaţi secţiunea CONCURS STARTUP4U din cadrul platformei portalantreprenoriat.ro pentru a vă înregistra şi a primi “username” şi “parolă”.

2. După înscriere (logare) în cadrul platformei portalantreprenoriat.ro, pe baza de “username” şi “parolă” primIte pe adresa dumneavoastră de email, puteţi încărca documentele necesare participării la COMPETIȚIA PENTRU IDEI DE AFACERI.

Documentele pe baza cărora puteți intra în procesul de evaluare, pentru a deveni beneficiari ai ajutorului de minimis în valoare de maxim 25 000 euro/întreprindere nou creată și care trebuie încărcate pe platforma portalantreprenoriat.ro, sunt următoarele:

1. PLAN DE AFACERI.
2. BUGET & PROIECŢIE FINANCIARĂ.
3. DECLARAȚIE EVITARE CONFLICT INTERESE ȘI A INCOMPATIBILITĂȚII.
4. ACORD DE PRELUCRARE A DATELOR CU CARACTER PERSONAL.

ATENȚIE: ÎNCĂRCAREA ACESTOR 4 DOCUMENTE SE FACE NUMAI ÎN FORMAT .PDF ȘI ASUMATE CU SEMNĂTURA DUMNEAVOASTRA ȘI DATA COMPLETĂRII.

VĂ DORIM MULT SUCCES.
Manager de proiect,
Marin Cruceru